Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу працює над проблемою “Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій як умова ефективної організації навчально-виробничого процесу ”.

Методична робота з педагогічними працівниками  спрямована на виконання Законів України «Про професійно-технічну освіту», «Про освіту», «Про мови», на підвищення кваліфікації вчителів, що передбачає систематичну колективну та індивідуальну діяльність, яка спрямована на впровадження в практику досягнень науки і професійної майстерності, інноваційних педагогічних технологій, передового педагогічного досвіду.

Зміст методичної роботи в навчальному закладі та її організація відображені в розділах річного плану «Методична робота» та «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників».

Основними формами методичної роботи з педагогічними працівниками: педагогічна рада, методичні комісії за циклами, методичне об'єднання класних керівників, інструктивно-методичні наради, науково-практичні семінари, самоосвіта тощо.

В роботі методичних комісій нашого Центру переважають активні методи роботи, нетрадиційні підходи: уроки в умовах виробництва, диспути, круглі столи, семінари-практикуми, конференції, уроки з використанням інтерактивних та інформаційних технологій.

ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now